Herresenior

Billede af Mikkel Juul

Formand - Herrersenior og U19

Mikkel Juul

Mikkel@dangla.dk

40107722

Billede af Brian Nielsen

Sportschef

Brian Nielsen

dkbni@icopal.com

29375987

1. Senior Serie 1

Billede af Jeppe Brun Svensson

Chef Træner

Jeppe Brun Svensson

jeppe888@hotmail.com

20955252

Billede af Christian Højmark Jørgensen

Assistent Træner

Christian Højmark Jørgensen

christian.jorgensen89@gmail.com

26330027

Billede af Lasse Langelund

Assistent

Lasse Langelund

lasselangelund@hotmail.com

21804850

2180 4850

Billede af Mogens Hansen

Behandler

Mogens Hansen

mvhsfcbe@gmail.com

21154707

Billede af Brian Nielsen

Sportschef - Holdleder

Brian Nielsen

dkbni@icopal.com

29375987

U19 (99-00)

Billede af Palle Bagge Olsen

Træner

Palle Bagge Olsen

pallebaggeolsen@hotmail.com

40648519

Billede af Mads Reese Wilsom

Træner

Mads Reese Wilsom

m.wilsom@kinetico.dk

40742048

2. Senior Serie 3

Billede af Jan Kurland

Træner

Jan Kurland

Billede af Niklas Kristiansen

Assistent

Niklas Kristiansen

Billede af Troels Friis Lindgreen

Assistent

Troels Friis Lindgreen

troels92@live.dk

2334 2944

3. Senior Serie 4

Billede af Frederik Hansen

Træner

Frederik Hansen

Frederik–Hansen1995@hotmail.com

27633648

U21 Senior

Billede af Lasse Langelund

Chef Træner

Lasse Langelund

lasselangelund@hotmail.com

21804850

2180 4850

U19 (98-99)

Billede af Kenneth Jensen

Assistent Træner

Kenneth Jensen

kennethwurtz@hotmail.com

5614 2509

6080 0342

Billede af Alice Correll Jensen

Holdleder

Alice Correll Jensen

Alice.c.jensen@live.dk

51894549