U10 (08)

Billede af Jusko Fitos

Årgangsleder

Jusko Fitos

izazico@gmail.com

22414225

Billede af Jimmy Kunak Thøfner

Sportslig leder

Jimmy Kunak Thøfner

jku@arnepedersen.dk

23829645

Billede af Jesper Skude

Jesper Skude

60220480

Billede af Per Sørensen

Træner

Per Sørensen

per.sorensen@dssmith.com

72149193

Billede af Sebastian Hyllegård

Træner

Sebastian Hyllegård

segrhy@gmail.com

50528213

Billede af Anders Thrane

Træner

Anders Thrane

achristensen_dk@yahoo.dk

Billede af Peter Hasse

Træner

Peter Hasse

aatoften17@gmail.com

U9 (09)

Billede af Kenn Vendelbo Hansen

Træner

Kenn Vendelbo Hansen

kenn@vendelbo.info

43950554

25360516

Billede af Kim Overby Larsen

Træner

Kim Overby Larsen

kimolarsen@hotmail.com

60720317

60720317

Billede af Anders Kot

Træner

Anders Kot

anderskot@gmail.com

60738183

Billede af Michel Lothart Mønsted

Træner

Michel Lothart Mønsted

lothart58@gmail.com

51888812

U8 (10)

Billede af Kim Skov Hilding

Træner

Kim Skov Hilding

kim@skovhilding.dk

21 48 48 08

Billede af Peter  Schmøde Jeppesen

Træner

Peter Schmøde Jeppesen

peter@pjep.dk

40556844

40556844

Billede af Adam Høgsbro Laursen

Træner

Adam Høgsbro Laursen

ahlfrans@gmail.com

28712608

U7 (11)

Billede af Jan Vognbjerg

Træner

Jan Vognbjerg

jav@hj-as.dk

41771404

Billede af Jacob Bech Andersen

Træner

Jacob Bech Andersen

jaa@dif.dk

24411213

Billede af Brian Ahmt Larsen

Træner

Brian Ahmt Larsen

brian@balone.dk

22811777

Billede af Henrik Garver

Træner

Henrik Garver

henrik.garver@gmail.com

32971127

40824338

U6 (12)

Billede af Anne Veis Sauer

Kontaktperson/Træner

Anne Veis Sauer

annecsauer@gmail.com

21906781