Solrød FC hjemmekampe - Efterår 2017

Kamp.nr. Dato Tid Række Pulje Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
692140 09-09-2017 11:00 U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Efterår Pulje 1 Solrød FC BSF Solrød Idrætscenter
942378 09-09-2017 12:30 U13 Drenge 8-mands 3 (05) Efterår Pulje 5 Solrød FC Viby IF Solrød Idrætscenter
922557 09-09-2017 13:00 U13 Drenge 8-mands M (05) Efterår Pulje 1 Solrød FC Slagelse B&I Solrød Idrætscenter
897942 09-09-2017 15:30 Serie 4 Pulje 7 Solrød FC Oversidder Solrød Idrætscenter
675846 10-09-2017 11:00 U13 Drenge Øst 1 8M (05) efterår Pulje 3 Solrød FC Næstved I.F. Solrød Idrætscenter
906610 10-09-2017 11:00 U15 Drenge 1 (03) Efterår Pulje 4 Solrød FC Brøndbyernes IF Solrød Idrætscenter
910539 10-09-2017 12:00 U16 Piger 2 (02) Efterår Pulje 2 Solrød FC Oversidder Solrød Idrætscenter
165314 10-09-2017 13:00 U18 Piger 1 (00-01) Efterår Pulje 2 Solrød FC Taastrup FC Solrød Idrætscenter UHT
948481 11-09-2017 18:30 U13 Piger 8-mands 2 (05) Efterår Pulje 3 Solrød FC DMI Solrød Idrætscenter kunstgræs
215255 11-09-2017 19:45 M+40 (Veteran) 2 Pulje 2 Solrød FC Ølstykke FC Solrød Idrætscenter
295522 13-09-2017 18:00 Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (05) 17/18 Pulje 1 Solrød FC (2) Næstved I.F. (2) Solrød Idrætscenter
909352 13-09-2017 19:00 Kvindesjællandsserien - Efterår Pulje 1 Solrød FC Vipperød BK Solrød Idrætscenter kunstgræs 3-2
904822 14-09-2017 19:00 U19 Drenge 2 (99-00) Efterår Pulje 2 Solrød FC B. 73, Slagelse Solrød Idrætscenter kunstgræs
755151 16-09-2017 10:00 U11 Drenge 1 8-mands (07) Efterår Pulje 3 Solrød FC Borup IF Solrød Idrætscenter
948358 16-09-2017 10:00 U13 Piger 8-mands 1 (05) Efterår Pulje 1 Solrød FC Roskilde Pigefodbold Solrød Idrætscenter
905790 16-09-2017 10:45 U16 Drenge 1 (02) Efterår Pulje 4 Solrød FC FK Sydsjælland 05 Solrød Idrætscenter
948628 16-09-2017 11:30 U13 Piger 8-mands 3 (05) Efterår Pulje 3 Solrød FC Bella1973 Solrød Idrætscenter
161082 16-09-2017 12:00 U14 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 2 Solrød FC Taastrup FC Solrød Idrætscenter
904509 16-09-2017 13:30 U19 Drenge 1 (99-00) Efterår Pulje 5 Solrød FC AIK 65 Strøby Fodbold Solrød Idrætscenter
843614 16-09-2017 14:00 Serie 1 Pulje 2 Solrød FC Jyderup BK Solrød Idrætscenter
350086 17-09-2017 11:00 U12 Drenge 1 8-mands (06) Efterår Pulje 3 Solrød FC Holbæk B&I (1) Solrød Idrætscenter
286475 17-09-2017 11:00 Veteran-LP Pulje 1 Solrød FC Tingsted Solrød Idrætscenter
935673 17-09-2017 12:00 U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår Pulje 4 Solrød FC Sorø Freja Solrød Idrætscenter
910542 17-09-2017 12:00 U16 Piger 2 (02) Efterår Pulje 2 Solrød FC Fårevejle BK Solrød Idrætscenter
692039 18-09-2017 18:00 U12 Piger 2 8-mands (06) Efterår Pulje 1 Solrød FC Espergærde IF Solrød Idrætscenter
416477 20-09-2017 18:00 U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår Pulje 5 Solrød FC Greve Fodbold Solrød Idrætscenter
692150 20-09-2017 18:30 U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Efterår Pulje 1 Solrød FC Allerød Fodbold Klub Solrød Idrætscenter kunstgræs
280642 20-09-2017 19:15 Ungdomspokalen U18 Piger (00-01) 17/18 Pulje 1 Solrød FC (1) Hillerød GI Damer 2010 (Øst) Solrød Idrætscenter kunstgræs
214246 20-09-2017 19:45 M+32 (Old boys) 2 Pulje 4 Solrød FC B. 73/SBI Slagelse Solrød Idrætscenter kunstgræs
942388 23-09-2017 10:00 U13 Drenge 8-mands 3 (05) Efterår Pulje 5 Solrød FC Tune IF Solrød Idrætscenter
908707 23-09-2017 13:00 U14 Drenge 3 (04) Efterår Pulje 4 Solrød FC Karlslunde IF Solrød Idrætscenter
897953 23-09-2017 15:30 Serie 4 Pulje 7 Solrød FC Ejby IF Fodbold Solrød Idrætscenter
664088 24-09-2017 13:00 U11 Drenge 3 8-mands (07) Efterår Pulje 4 Solrød FC Karlslunde IF Solrød Idrætscenter
922570 24-09-2017 13:00 U13 Drenge 8-mands M (05) Efterår Pulje 1 Solrød FC BK Avarta Solrød Idrætscenter
165321 24-09-2017 13:00 U18 Piger 1 (00-01) Efterår Pulje 2 Solrød FC Kalundborg GB Solrød Idrætscenter 2-2
906620 24-09-2017 14:00 U15 Drenge 1 (03) Efterår Pulje 4 Solrød FC Herlufsholm GF Solrød Idrætscenter
215272 25-09-2017 17:30 M+40 (Veteran) 2 Pulje 2 Solrød FC Køge Nord FC Solrød Idrætscenter
941446 26-09-2017 17:30 U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår Pulje 4 Solrød FC Borup IF Solrød Idrætscenter
675856 26-09-2017 18:45 U13 Drenge Øst 1 8M (05) efterår Pulje 3 Solrød FC Holbæk B&I Solrød Idrætscenter kunstgræs
692156 27-09-2017 17:30 U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Efterår Pulje 1 Solrød FC Greve Fodbold Solrød Idrætscenter
948488 27-09-2017 18:00 U13 Piger 8-mands 2 (05) Efterår Pulje 3 Solrød FC Ishøj IF Solrød Idrætscenter
904828 28-09-2017 19:00 U19 Drenge 2 (99-00) Efterår Pulje 2 Solrød FC Næstved I.F. Solrød Idrætscenter kunstgræs
755158 30-09-2017 10:00 U11 Drenge 1 8-mands (07) Efterår Pulje 3 Solrød FC Nykøbing FC Solrød Idrætscenter
904515 30-09-2017 12:00 U19 Drenge 1 (99-00) Efterår Pulje 5 Solrød FC Lynge-Broby IF Solrød Idrætscenter
161241 30-09-2017 12:30 U14 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 2 Solrød FC Greve Fodbold Solrød Idrætscenter
843733 30-09-2017 14:00 Serie 1 Pulje 2 Solrød FC Holmegaard GB Solrød Idrætscenter
897962 30-09-2017 15:30 Serie 4 Pulje 7 Solrød FC Ishøj IF (2) Solrød Idrætscenter
948639 01-10-2017 10:00 U13 Piger 8-mands 3 (05) Efterår Pulje 3 Solrød FC Køge Nord FC Solrød Idrætscenter
350100 01-10-2017 11:00 U12 Drenge 1 8-mands (06) Efterår Pulje 3 Solrød FC Fløng-Hedehusene Fodbold Solrød Idrætscenter
909378 01-10-2017 11:00 Kvindesjællandsserien - Efterår Pulje 1 Solrød FC Ringsted Dame FK Solrød Idrætscenter 4-1
948365 01-10-2017 11:30 U13 Piger 8-mands 1 (05) Efterår Pulje 1 Solrød FC Birkerød IF "Skjold" Solrød Idrætscenter
948016 01-10-2017 12:00 U15 Piger 8-mands (03) Efterår Pulje 2 Solrød FC BK Avarta Solrød Idrætscenter
910548 01-10-2017 12:00 U16 Piger 2 (02) Efterår Pulje 2 Solrød FC TGB Solrød Idrætscenter
416789 04-10-2017 17:30 U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår Pulje 5 Solrød FC Tune IF Solrød Idrætscenter
910551 04-10-2017 18:30 U16 Piger 2 (02) Efterår Pulje 2 Solrød FC Borup IF Solrød Idrætscenter
909366 04-10-2017 19:30 Kvindesjællandsserien - Efterår Pulje 1 Solrød FC Farum BK Solrød Idrætscenter kunstgræs 1-0
941450 07-10-2017 11:00 U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår Pulje 4 Solrød FC Holbæk B&I Solrød Idrætscenter
161244 07-10-2017 11:00 U14 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 2 Solrød FC Brøndbyernes IF Solrød Idrætscenter
905804 07-10-2017 12:00 U16 Drenge 1 (02) Efterår Pulje 4 Solrød FC Hundige BK Solrød Idrætscenter
908743 07-10-2017 13:00 U14 Drenge 3 (04) Efterår Pulje 4 Solrød FC Kirke Hyllinge IF Solrød Idrætscenter
922618 08-10-2017 12:00 U13 Drenge 8-mands M (05) Efterår Pulje 1 Solrød FC Hillerød Fodbold Solrød Idrætscenter
165326 08-10-2017 13:00 U18 Piger 1 (00-01) Efterår Pulje 2 Solrød FC HB Køge Pigefodbold Solrød Idrætscenter 2-1
664099 08-10-2017 13:00 U11 Drenge 3 8-mands (07) Efterår Pulje 4 Solrød FC Ishøj IF Solrød Idrætscenter
906630 08-10-2017 13:30 U15 Drenge 1 (03) Efterår Pulje 4 Solrød FC Ringsted IF Solrød Idrætscenter
692055 09-10-2017 18:30 U12 Piger 2 8-mands (06) Efterår Pulje 1 Solrød FC Hareskov IF Solrød Idrætscenter kunstgræs
948006 09-10-2017 19:00 U15 Piger 8-mands (03) Efterår Pulje 2 Solrød FC Høng/Løve Solrød Idrætscenter kunstgræs
948493 11-10-2017 18:30 U13 Piger 8-mands 2 (05) Efterår Pulje 3 Solrød FC AIK 65 Strøby Fodbold Solrød Idrætscenter kunstgræs
948026 11-10-2017 18:30 U15 Piger 8-mands (03) Efterår Pulje 2 Solrød FC LSF Solrød Idrætscenter kunstgræs
755163 14-10-2017 10:00 U11 Drenge 1 8-mands (07) Efterår Pulje 3 Solrød FC Greve Fodbold Solrød Idrætscenter
948649 14-10-2017 11:00 U13 Piger 8-mands 3 (05) Efterår Pulje 3 Solrød FC Brøndbyernes IF Solrød Idrætscenter
692168 14-10-2017 11:00 U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Efterår Pulje 1 Solrød FC Måløv BK Solrød Idrætscenter
904522 14-10-2017 13:30 U19 Drenge 1 (99-00) Efterår Pulje 5 Solrød FC Skælskør Boldklub og Idræts Solrød Idrætscenter
897974 14-10-2017 15:30 Serie 4 Pulje 7 Solrød FC Lellinge IF Solrød Idrætscenter
909390 15-10-2017 11:00 Kvindesjællandsserien - Efterår Pulje 1 Solrød FC Bella1973 Solrød Idrætscenter 3-3
948370 15-10-2017 12:00 U13 Piger 8-mands 1 (05) Efterår Pulje 1 Solrød FC Greve Fodbold Solrød Idrætscenter
942414 15-10-2017 13:00 U13 Drenge 8-mands 3 (05) Efterår Pulje 5 Solrød FC FC Lejre Solrød Idrætscenter
675866 28-10-2017 11:00 U13 Drenge Øst 1 8M (05) efterår Pulje 3 Solrød FC Fremad Amager Solrød Idrætscenter
922686 28-10-2017 13:00 U13 Drenge 8-mands M (05) Efterår Pulje 1 Solrød FC Ølstykke FC Solrød Idrætscenter
843839 28-10-2017 14:00 Serie 1 Pulje 2 Solrød FC Slagelse B&I Solrød Idrætscenter
165309 29-10-2017 13:00 U18 Piger 1 (00-01) Efterår Pulje 2 Solrød FC Vipperød BK Solrød Idrætscenter UHT
908694 29-10-2017 13:00 U14 Drenge 3 (04) Efterår Pulje 4 Solrød FC Havdrup GI Solrød Idrætscenter

Klubkalender

Fre 15-12-2017 kl. 15:00 - 22:00Julefrokost
Lør 16-12-2017 kl. 08:00 - 23:00Julefrokost
Lør 16-12-2017 kl. 08:00 - 23:00Julefrokost
Lør 16-12-2017 kl. 08:00 - 23:00Julefrokost
Søn 17-12-2017 kl. 08:00 - 18:00Julefrokost
Man 18-12-2017 kl. 19:30 - 21:30U16 Piger Julehygge
Tir 19-12-2017 kl. 17:00 - 19:30Afdelings arrangement
Ons 20-12-2017 kl. 16:00 - 21:00Hold arrangement
Tor 21-12-2017 kl. 18:00 - 20:30Afdelings arrangement
Fre 22-12-2017 kl. 17:00 - 01:00Afdelingsarrangement Julefrokost
Tir 26-12-2017 kl. 10:00 - 22:00Privat Arrengement
Tor 28-12-2017 kl. 16:00 - 23:59Privat arrangement
Søn 31-12-2017 kl. 13:00 - 23:45Privat arrangement
Lør 06-01-2018 kl. 12:00 - 23:30Hold arrangement
Tor 11-01-2018 kl. 19:30 - 21:30General forsamling
Tor 11-01-2018 kl. 19:30 - 21:30General forsamling
Fre 12-01-2018 kl. 17:00 - 09:45Afdelings arrangement
Man 15-01-2018 kl. 13:00 - 17:30Klubhuset Åbent
Lør 20-01-2018 kl. 17:00 - 23:59Hold arrangement
Man 22-01-2018 kl. 13:00 - 17:30Klubhuset Åbent
Man 29-01-2018 kl. 13:00 - 17:30Klubhuset Åbent
Man 05-02-2018 kl. 13:00 - 17:30Klubhuset Åbent
Man 12-02-2018 kl. 13:00 - 17:30Klubhuset Åbent
Man 19-02-2018 kl. 13:00 - 17:30Klubhuset Åbent
Man 26-02-2018 kl. 13:00 - 17:30Klubhuset Åbent
Man 05-03-2018 kl. 13:00 - 17:30Klubhuset Åbent
Lør 10-03-2018 kl. 10:00 - 14:00Hold arrangement
Man 12-03-2018 kl. 13:00 - 17:30Klubhuset Åbent