Solrød FC Kampprogram Efterår 2017

Kamp.nr. Dato Tid Række Pulje Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
948480 08-09-2017 18:00 U13 Piger 8-mands 2 (05) Efterår Pulje 3 AIK 65 Strøby Fodbold Solrød FC Strøbyhallen
904819 08-09-2017 19:00 U19 Drenge 2 (99-00) Efterår Pulje 2 Solrød FC FC Storebælt Solrød Idrætscenter
255440 09-09-2017 10:00 U7 drenge 3-mands (11) - 9. september Pulje 5 Køge BK (2) Solrød FC (1) Køge Stadion
755150 09-09-2017 10:00 U11 Drenge 1 8-mands (07) Efterår Pulje 3 Greve Fodbold Solrød FC Greve Idræts Center
250107 09-09-2017 10:18 U9 drenge 5-mands (09) 3 - 9. september Pulje 5 Solrød FC Borup IF Køge Stadion
252851 09-09-2017 10:18 U9 drenge 5-mands (09) 2 - 9. september Pulje 3 Solrød FC (2) Køge BK Køge Stadion
252963 09-09-2017 10:18 U9 drenge 5-mands (09) 2 - 9. september Pulje 4 AIK 65 Strøby Fodbold Solrød FC (1) Køge Stadion
255431 09-09-2017 10:18 U7 drenge 3-mands (11) - 9. september Pulje 4 Køge BK (3) Solrød FC (2) Køge Stadion
250110 09-09-2017 10:54 U9 drenge 5-mands (09) 3 - 9. september Pulje 5 Køge BK (2) Solrød FC Køge Stadion
252955 09-09-2017 10:54 U9 drenge 5-mands (09) 2 - 9. september Pulje 3 Herfølge BK Solrød FC (2) Køge Stadion
255443 09-09-2017 10:54 U7 drenge 3-mands (11) - 9. september Pulje 5 Solrød FC (1) AIK 65 Strøby Fodbold (2) Køge Stadion
692140 09-09-2017 11:00 U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Efterår Pulje 1 Solrød FC BSF Solrød Idrætscenter
252966 09-09-2017 11:12 U9 drenge 5-mands (09) 2 - 9. september Pulje 4 Solrød FC (1) Havdrup GI (2) Køge Stadion
255434 09-09-2017 11:12 U7 drenge 3-mands (11) - 9. september Pulje 4 Solrød FC (2) Nordstevns GI Køge Stadion
250112 09-09-2017 11:30 U9 drenge 5-mands (09) 3 - 9. september Pulje 5 Køge BK (1) Solrød FC Køge Stadion
252957 09-09-2017 11:30 U9 drenge 5-mands (09) 2 - 9. september Pulje 3 Viby IF (1) Solrød FC (2) Køge Stadion
255446 09-09-2017 11:48 U7 drenge 3-mands (11) - 9. september Pulje 5 Ejby IF Fodbold Solrød FC (1) Køge Stadion
843607 09-09-2017 12:00 Serie 1 Pulje 2 FK Sydsjælland 05 Solrød FC Lov Stadion
252969 09-09-2017 12:06 U9 drenge 5-mands (09) 2 - 9. september Pulje 4 Solrød FC (1) Himmelev-Veddelev BK Køge Stadion
255437 09-09-2017 12:06 U7 drenge 3-mands (11) - 9. september Pulje 4 Solrød FC (2) AIK 65 Strøby Fodbold (3) Køge Stadion
250115 09-09-2017 12:24 U9 drenge 5-mands (09) 3 - 9. september Pulje 5 Solrød FC RB 1906 Køge Stadion
252960 09-09-2017 12:24 U9 drenge 5-mands (09) 2 - 9. september Pulje 3 Solrød FC (2) Havdrup GI (1) Køge Stadion
942378 09-09-2017 12:30 U13 Drenge 8-mands 3 (05) Efterår Pulje 5 Solrød FC Viby IF Solrød Idrætscenter
252971 09-09-2017 12:42 U9 drenge 5-mands (09) 2 - 9. september Pulje 4 Køge BK Solrød FC (1) Køge Stadion
255439 09-09-2017 12:42 U7 drenge 3-mands (11) - 9. september Pulje 4 Store Heddinge BK Solrød FC (2) Køge Stadion
255449 09-09-2017 12:42 U7 drenge 3-mands (11) - 9. september Pulje 5 Solrød FC (1) Rishøj Boldklub Køge Stadion
922557 09-09-2017 13:00 U13 Drenge 8-mands M (05) Efterår Pulje 1 Solrød FC Slagelse B&I Solrød Idrætscenter
904507 09-09-2017 13:30 U19 Drenge 1 (99-00) Efterår Pulje 5 Skælskør Boldklub og Idræts Solrød FC Skælskør Stadion
905788 09-09-2017 13:30 U16 Drenge 1 (02) Efterår Pulje 4 FC Nakskov Solrød FC OK+ stadion UHT
897942 09-09-2017 15:30 Serie 4 Pulje 7 Solrød FC Oversidder Solrød Idrætscenter
231522 10-09-2017 10:00 U10 drenge 5-mands (08) 3 - 10. september Pulje 3 Solrød FC Skensved IF Ejby Stadion
908699 10-09-2017 10:15 U14 Drenge 3 (04) Efterår Pulje 4 Hvalsø IF Solrød FC Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
231524 10-09-2017 10:36 U10 drenge 5-mands (08) 3 - 10. september Pulje 3 Køge Nord FC Solrød FC Ejby Stadion
664080 10-09-2017 11:00 U11 Drenge 3 8-mands (07) Efterår Pulje 4 Ejby IF 1968 Solrød FC Ejby Friluftscenter
675846 10-09-2017 11:00 U13 Drenge Øst 1 8M (05) efterår Pulje 3 Solrød FC Næstved I.F. Solrød Idrætscenter
906610 10-09-2017 11:00 U15 Drenge 1 (03) Efterår Pulje 4 Solrød FC Brøndbyernes IF Solrød Idrætscenter
231527 10-09-2017 11:30 U10 drenge 5-mands (08) 3 - 10. september Pulje 3 Solrød FC Borup IF Ejby Stadion
910539 10-09-2017 12:00 U16 Piger 2 (02) Efterår Pulje 2 Solrød FC Oversidder Solrød Idrætscenter
231529 10-09-2017 12:06 U10 drenge 5-mands (08) 3 - 10. september Pulje 3 Ejby IF Fodbold Solrød FC Ejby Stadion
165314 10-09-2017 13:00 U18 Piger 1 (00-01) Efterår Pulje 2 Solrød FC Taastrup FC Solrød Idrætscenter UHT
416459 11-09-2017 18:00 U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår Pulje 5 Vetterslev-Høm GF Solrød FC Vetterslev Stadion
948481 11-09-2017 18:30 U13 Piger 8-mands 2 (05) Efterår Pulje 3 Solrød FC DMI Solrød Idrætscenter kunstgræs
215255 11-09-2017 19:45 M+40 (Veteran) 2 Pulje 2 Solrød FC Ølstykke FC Solrød Idrætscenter
280708 12-09-2017 18:00 Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (05) 17/18 Pulje 1 Herlev IF (2) Solrød FC (1) Herlev Stadion
350027 12-09-2017 18:30 U12 Drenge 1 8-mands (06) Efterår Pulje 3 Greve Fodbold Solrød FC Greve Idræts Center
295522 13-09-2017 18:00 Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (05) 17/18 Pulje 1 Solrød FC (2) Næstved I.F. (2) Solrød Idrætscenter
692031 13-09-2017 18:15 U12 Piger 2 8-mands (06) Efterår Pulje 1 T.G. 80 IF Solrød FC Selsmoseskolen
909352 13-09-2017 19:00 Kvindesjællandsserien - Efterår Pulje 1 Solrød FC Vipperød BK Solrød Idrætscenter kunstgræs 3-2
904822 14-09-2017 19:00 U19 Drenge 2 (99-00) Efterår Pulje 2 Solrød FC B. 73, Slagelse Solrød Idrætscenter kunstgræs
214244 15-09-2017 18:30 M+32 (Old boys) 2 Pulje 4 Ishøj IF (1) Solrød FC Ishøj Idrætscenter
755151 16-09-2017 10:00 U11 Drenge 1 8-mands (07) Efterår Pulje 3 Solrød FC Borup IF Solrød Idrætscenter
948358 16-09-2017 10:00 U13 Piger 8-mands 1 (05) Efterår Pulje 1 Solrød FC Roskilde Pigefodbold Solrød Idrætscenter
664087 16-09-2017 10:30 U11 Drenge 3 8-mands (07) Efterår Pulje 4 Herstedøster IC Solrød FC Herstedøster Stadion
905790 16-09-2017 10:45 U16 Drenge 1 (02) Efterår Pulje 4 Solrød FC FK Sydsjælland 05 Solrød Idrætscenter
416471 16-09-2017 11:00 U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår Pulje 5 Himmelev-Veddelev BK Solrød FC Himmelev Idrætspark
922563 16-09-2017 11:00 U13 Drenge 8-mands M (05) Efterår Pulje 1 FFB Solrød FC Oppe-Sundby Stadion
897949 16-09-2017 11:30 Serie 4 Pulje 7 Tune IF Solrød FC Tune Stadion
948628 16-09-2017 11:30 U13 Piger 8-mands 3 (05) Efterår Pulje 3 Solrød FC Bella1973 Solrød Idrætscenter
161082 16-09-2017 12:00 U14 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 2 Solrød FC Taastrup FC Solrød Idrætscenter
906614 16-09-2017 12:00 U15 Drenge 1 (03) Efterår Pulje 4 Næstved I.F. Solrød FC Næstved Stadion
942380 16-09-2017 12:30 U13 Drenge 8-mands 3 (05) Efterår Pulje 5 RB 1906 Solrød FC Roskilde Idrætspark
908706 16-09-2017 13:00 U14 Drenge 3 (04) Efterår Pulje 4 Jyderup BK Solrød FC Jyderup Stadion
909359 16-09-2017 13:00 Kvindesjællandsserien - Efterår Pulje 1 Ølstykke FC Solrød FC Ølstykke Stadion 2-1
165318 16-09-2017 13:30 U18 Piger 1 (00-01) Efterår Pulje 2 Frem/DMI Solrød FC DMI´s anlæg HHT
904509 16-09-2017 13:30 U19 Drenge 1 (99-00) Efterår Pulje 5 Solrød FC AIK 65 Strøby Fodbold Solrød Idrætscenter
843614 16-09-2017 14:00 Serie 1 Pulje 2 Solrød FC Jyderup BK Solrød Idrætscenter
675847 17-09-2017 10:00 U13 Drenge Øst 1 8M (05) efterår Pulje 3 GVI Solrød FC GVI. Nymosen
692146 17-09-2017 10:00 U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Efterår Pulje 1 Melby-Liseleje IF Solrød FC Melby Stadion
285793 17-09-2017 11:00 Old Boys-LP Pulje 1 TGB Solrød FC TGB´s anlæg
286475 17-09-2017 11:00 Veteran-LP Pulje 1 Solrød FC Tingsted Solrød Idrætscenter
350086 17-09-2017 11:00 U12 Drenge 1 8-mands (06) Efterår Pulje 3 Solrød FC Holbæk B&I (1) Solrød Idrætscenter
910542 17-09-2017 12:00 U16 Piger 2 (02) Efterår Pulje 2 Solrød FC Fårevejle BK Solrød Idrætscenter
935673 17-09-2017 12:00 U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår Pulje 4 Solrød FC Sorø Freja Solrød Idrætscenter
215270 18-09-2017 17:45 M+40 (Veteran) 2 Pulje 2 Ejby IF 1968 Solrød FC Ejby Friluftscenter
692039 18-09-2017 18:00 U12 Piger 2 8-mands (06) Efterår Pulje 1 Solrød FC Espergærde IF Solrød Idrætscenter
948010 19-09-2017 18:00 U15 Piger 8-mands (03) Efterår Pulje 2 Rosenhøj BK Solrød FC Avedøre Stadion
904826 20-09-2017 17:30 U19 Drenge 2 (99-00) Efterår Pulje 2 Svinninge IF Solrød FC Svinninge Sportscenter
161239 20-09-2017 18:00 U14 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 2 Brøndby Strand IK Solrød FC Langbjergskolen
416477 20-09-2017 18:00 U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår Pulje 5 Solrød FC Greve Fodbold Solrød Idrætscenter
755155 20-09-2017 18:00 U11 Drenge 1 8-mands (07) Efterår Pulje 3 B. 73, Slagelse Solrød FC Stadion Vest
935675 20-09-2017 18:00 U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår Pulje 4 Bramsnæs FB Solrød FC Bramsnæsvighallen
692150 20-09-2017 18:30 U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Efterår Pulje 1 Solrød FC Allerød Fodbold Klub Solrød Idrætscenter kunstgræs
906635 20-09-2017 18:30 U15 Drenge 1 (03) Efterår Pulje 4 Tingsted Solrød FC Tingsted stadion
910546 20-09-2017 18:30 U16 Piger 2 (02) Efterår Pulje 2 Holmegaard GB Solrød FC Herlufmagle Kunstgræs
280642 20-09-2017 19:15 Ungdomspokalen U18 Piger (00-01) 17/18 Pulje 1 Solrød FC (1) Hillerød GI Damer 2010 (Øst) Solrød Idrætscenter kunstgræs
214246 20-09-2017 19:45 M+32 (Old boys) 2 Pulje 4 Solrød FC B. 73/SBI Slagelse Solrød Idrætscenter kunstgræs
948485 21-09-2017 17:50 U13 Piger 8-mands 2 (05) Efterår Pulje 3 Taastrup FC Solrød FC NyBolig Park
905794 22-09-2017 18:30 U16 Drenge 1 (02) Efterår Pulje 4 Køge BK Solrød FC Køge Stadion, Kunstgræs
942388 23-09-2017 10:00 U13 Drenge 8-mands 3 (05) Efterår Pulje 5 Solrød FC Tune IF Solrød Idrætscenter
948362 23-09-2017 11:00 U13 Piger 8-mands 1 (05) Efterår Pulje 1 BSF Solrød FC Ballerup Idrætspark
908707 23-09-2017 13:00 U14 Drenge 3 (04) Efterår Pulje 4 Solrød FC Karlslunde IF Solrød Idrætscenter
843618 23-09-2017 15:30 Serie 1 Pulje 2 Raklev GI Solrød FC Røsnæshallen
897953 23-09-2017 15:30 Serie 4 Pulje 7 Solrød FC Ejby IF Fodbold Solrød Idrætscenter
350157 24-09-2017 11:00 U12 Drenge 1 8-mands (06) Efterår Pulje 3 Borup IF Solrød FC Borup Stadion
948632 24-09-2017 12:00 U13 Piger 8-mands 3 (05) Efterår Pulje 3 Orient GI Solrød FC Islev Skole
904512 24-09-2017 12:30 U19 Drenge 1 (99-00) Efterår Pulje 5 Oversidder Solrød FC
165321 24-09-2017 13:00 U18 Piger 1 (00-01) Efterår Pulje 2 Solrød FC Kalundborg GB Solrød Idrætscenter 2-2
664088 24-09-2017 13:00 U11 Drenge 3 8-mands (07) Efterår Pulje 4 Solrød FC Karlslunde IF Solrød Idrætscenter
922570 24-09-2017 13:00 U13 Drenge 8-mands M (05) Efterår Pulje 1 Solrød FC BK Avarta Solrød Idrætscenter
906620 24-09-2017 14:00 U15 Drenge 1 (03) Efterår Pulje 4 Solrød FC Herlufsholm GF Solrød Idrætscenter
215272 25-09-2017 17:30 M+40 (Veteran) 2 Pulje 2 Solrød FC Køge Nord FC Solrød Idrætscenter
941446 26-09-2017 17:30 U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår Pulje 4 Solrød FC Borup IF Solrød Idrætscenter
350099 26-09-2017 17:45 U12 Drenge 1 8-mands (06) Efterår Pulje 3 Himmelev-Veddelev BK Solrød FC Himmelev Idrætspark
675856 26-09-2017 18:45 U13 Drenge Øst 1 8M (05) efterår Pulje 3 Solrød FC Holbæk B&I Solrød Idrætscenter kunstgræs
214251 27-09-2017 17:30 M+32 (Old boys) 2 Pulje 4 Oversidder Solrød FC
692156 27-09-2017 17:30 U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Efterår Pulje 1 Solrød FC Greve Fodbold Solrød Idrætscenter
948488 27-09-2017 18:00 U13 Piger 8-mands 2 (05) Efterår Pulje 3 Solrød FC Ishøj IF Solrød Idrætscenter
906623 28-09-2017 18:30 U15 Drenge 1 (03) Efterår Pulje 4 Tune IF Solrød FC Tune Stadion Kunstgræs
904828 28-09-2017 19:00 U19 Drenge 2 (99-00) Efterår Pulje 2 Solrød FC Næstved I.F. Solrød Idrætscenter kunstgræs
664096 30-09-2017 10:00 U11 Drenge 3 8-mands (07) Efterår Pulje 4 Køge BK Solrød FC Køge Stadion
755158 30-09-2017 10:00 U11 Drenge 1 8-mands (07) Efterår Pulje 3 Solrød FC Nykøbing FC Solrød Idrætscenter
904515 30-09-2017 12:00 U19 Drenge 1 (99-00) Efterår Pulje 5 Solrød FC Lynge-Broby IF Solrød Idrætscenter
905803 30-09-2017 12:00 U16 Drenge 1 (02) Efterår Pulje 4 Jersie United Solrød FC Jersie-Hallen
161241 30-09-2017 12:30 U14 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 2 Solrød FC Greve Fodbold Solrød Idrætscenter
416480 30-09-2017 12:30 U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår Pulje 5 Fløng-Hedehusene Fodbold Solrød FC Fløng Idrætsanlæg
843733 30-09-2017 14:00 Serie 1 Pulje 2 Solrød FC Holmegaard GB Solrød Idrætscenter
897962 30-09-2017 15:30 Serie 4 Pulje 7 Solrød FC Ishøj IF (2) Solrød Idrætscenter
942402 01-10-2017 10:00 U13 Drenge 8-mands 3 (05) Efterår Pulje 5 Greve Fodbold (2) Solrød FC Greve Idræts Center
948639 01-10-2017 10:00 U13 Piger 8-mands 3 (05) Efterår Pulje 3 Solrød FC Køge Nord FC Solrød Idrætscenter
350100 01-10-2017 11:00 U12 Drenge 1 8-mands (06) Efterår Pulje 3 Solrød FC Fløng-Hedehusene Fodbold Solrød Idrætscenter
692043 01-10-2017 11:00 U12 Piger 2 8-mands (06) Efterår Pulje 1 Hørsholm-Usserød IK Solrød FC Hørsholm Idrætspark
909378 01-10-2017 11:00 Kvindesjællandsserien - Efterår Pulje 1 Solrød FC Ringsted Dame FK Solrød Idrætscenter 4-1
948365 01-10-2017 11:30 U13 Piger 8-mands 1 (05) Efterår Pulje 1 Solrød FC Birkerød IF "Skjold" Solrød Idrætscenter
910548 01-10-2017 12:00 U16 Piger 2 (02) Efterår Pulje 2 Solrød FC TGB Solrød Idrætscenter
948016 01-10-2017 12:00 U15 Piger 8-mands (03) Efterår Pulje 2 Solrød FC BK Avarta Solrød Idrætscenter
908740 01-10-2017 12:30 U14 Drenge 3 (04) Efterår Pulje 4 Asnæs BK Solrød FC Asnæs Stadion
165323 01-10-2017 15:00 U18 Piger 1 (00-01) Efterår Pulje 2 Vipperød BK Solrød FC Vipperødhallen 1-3
416789 04-10-2017 17:30 U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår Pulje 5 Solrød FC Tune IF Solrød Idrætscenter
948357 04-10-2017 18:00 U13 Piger 8-mands 1 (05) Efterår Pulje 1 Greve Fodbold Solrød FC Greve Idræts Center
350090 04-10-2017 18:15 U12 Drenge 1 8-mands (06) Efterår Pulje 3 BK Avarta Solrød FC Espelundens Idrætsanlæg
910551 04-10-2017 18:30 U16 Piger 2 (02) Efterår Pulje 2 Solrød FC Borup IF Solrød Idrætscenter
909366 04-10-2017 19:30 Kvindesjællandsserien - Efterår Pulje 1 Solrød FC Farum BK Solrød Idrætscenter kunstgræs 1-0
948490 05-10-2017 17:30 U13 Piger 8-mands 2 (05) Efterår Pulje 3 Haslev FC Solrød FC HFC's Klubhus
843825 05-10-2017 19:00 Serie 1 Pulje 2 Herfølge BK Solrød FC Herfølge Stadion Kunst
942408 06-10-2017 18:00 U13 Drenge 8-mands 3 (05) Efterår Pulje 5 Høje Tåstrup IF Solrød FC Gadehaveskolen
948018 06-10-2017 18:00 U15 Piger 8-mands (03) Efterår Pulje 2 Ishøj IF Solrød FC Ishøj Idrætscenter
692049 07-10-2017 10:00 U12 Piger 2 8-mands (06) Efterår Pulje 1 Farum BK Solrød FC Farum Park
755160 07-10-2017 10:00 U11 Drenge 1 8-mands (07) Efterår Pulje 3 Ringsted IF Solrød FC Ringsted Stadion
161244 07-10-2017 11:00 U14 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 2 Solrød FC Brøndbyernes IF Solrød Idrætscenter
909383 07-10-2017 11:00 Kvindesjællandsserien - Efterår Pulje 1 Brøndbyernes IF Solrød FC Brøndby Stadion 2-2
941450 07-10-2017 11:00 U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår Pulje 4 Solrød FC Holbæk B&I Solrød Idrætscenter
948367 07-10-2017 11:15 U13 Piger 8-mands 1 (05) Efterår Pulje 1 Frederiksværk Fodbold Klub Solrød FC Frederiksværk Stadion
897967 07-10-2017 12:00 Serie 4 Pulje 7 Køge Nord FC Solrød FC Rishøj Stadion
905804 07-10-2017 12:00 U16 Drenge 1 (02) Efterår Pulje 4 Solrød FC Hundige BK Solrød Idrætscenter
908743 07-10-2017 13:00 U14 Drenge 3 (04) Efterår Pulje 4 Solrød FC Kirke Hyllinge IF Solrød Idrætscenter
904831 07-10-2017 13:30 U19 Drenge 2 (99-00) Efterår Pulje 2 Tune IF Solrød FC Tune Stadion
692164 08-10-2017 10:00 U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Efterår Pulje 1 Oversidder Solrød FC
675858 08-10-2017 12:00 U13 Drenge Øst 1 8M (05) efterår Pulje 3 LSF Solrød FC Smørum Idrætscenter
910484 08-10-2017 12:00 U16 Piger 2 (02) Efterår Pulje 2 Fårevejle BK Solrød FC Faarevejle Stadion
922618 08-10-2017 12:00 U13 Drenge 8-mands M (05) Efterår Pulje 1 Solrød FC Hillerød Fodbold Solrød Idrætscenter
165326 08-10-2017 13:00 U18 Piger 1 (00-01) Efterår Pulje 2 Solrød FC HB Køge Pigefodbold Solrød Idrætscenter 2-1
664099 08-10-2017 13:00 U11 Drenge 3 8-mands (07) Efterår Pulje 4 Solrød FC Ishøj IF Solrød Idrætscenter
948641 08-10-2017 13:00 U13 Piger 8-mands 3 (05) Efterår Pulje 3 Havdrup GI Solrød FC Havdrup Idrætscenter
906630 08-10-2017 13:30 U15 Drenge 1 (03) Efterår Pulje 4 Solrød FC Ringsted IF Solrød Idrætscenter
904520 08-10-2017 14:00 U19 Drenge 1 (99-00) Efterår Pulje 5 Sorø Freja Solrød FC Sorø Stadion
941455 09-10-2017 18:00 U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår Pulje 4 Nykøbing IF Solrød FC Kongeengen
692055 09-10-2017 18:30 U12 Piger 2 8-mands (06) Efterår Pulje 1 Solrød FC Hareskov IF Solrød Idrætscenter kunstgræs
948006 09-10-2017 19:00 U15 Piger 8-mands (03) Efterår Pulje 2 Solrød FC Høng/Løve Solrød Idrætscenter kunstgræs
948026 11-10-2017 18:30 U15 Piger 8-mands (03) Efterår Pulje 2 Solrød FC LSF Solrød Idrætscenter kunstgræs
948493 11-10-2017 18:30 U13 Piger 8-mands 2 (05) Efterår Pulje 3 Solrød FC AIK 65 Strøby Fodbold Solrød Idrætscenter kunstgræs
905809 12-10-2017 18:30 U16 Drenge 1 (02) Efterår Pulje 4 AIK 65 Strøby Fodbold Solrød FC Strøbyhallen
904834 13-10-2017 19:00 U19 Drenge 2 (99-00) Efterår Pulje 2 FC Storebælt Solrød FC Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
755163 14-10-2017 10:00 U11 Drenge 1 8-mands (07) Efterår Pulje 3 Solrød FC Greve Fodbold Solrød Idrætscenter
922631 14-10-2017 10:00 U13 Drenge 8-mands M (05) Efterår Pulje 1 Næstved I.F. Solrød FC Næstved Stadion
664160 14-10-2017 11:00 U11 Drenge 3 8-mands (07) Efterår Pulje 4 Albertslund IF Solrød FC Albertslund Stadion
692168 14-10-2017 11:00 U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Efterår Pulje 1 Solrød FC Måløv BK Solrød Idrætscenter
948649 14-10-2017 11:00 U13 Piger 8-mands 3 (05) Efterår Pulje 3 Solrød FC Brøndbyernes IF Solrød Idrætscenter
908750 14-10-2017 11:30 U14 Drenge 3 (04) Efterår Pulje 4 Tune IF Solrød FC Tune Stadion
910554 14-10-2017 11:30 U16 Piger 2 (02) Efterår Pulje 2 Oversidder Solrød FC
165329 14-10-2017 12:00 U18 Piger 1 (00-01) Efterår Pulje 2 Taastrup FC Solrød FC NyBolig Park HHT
416794 14-10-2017 12:00 U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår Pulje 5 Svogerslev BK Solrød FC Svogerslev Idrætspark
904522 14-10-2017 13:30 U19 Drenge 1 (99-00) Efterår Pulje 5 Solrød FC Skælskør Boldklub og Idræts Solrød Idrætscenter
843833 14-10-2017 15:00 Serie 1 Pulje 2 Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Solrød FC Fuglebjerg Stadion
897974 14-10-2017 15:30 Serie 4 Pulje 7 Solrød FC Lellinge IF Solrød Idrætscenter
161247 15-10-2017 10:00 U14 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 2 Vallensbæk IF Solrød FC Vallensbæk Idrætscenter kunst
909390 15-10-2017 11:00 Kvindesjællandsserien - Efterår Pulje 1 Solrød FC Bella1973 Solrød Idrætscenter 3-3
948370 15-10-2017 12:00 U13 Piger 8-mands 1 (05) Efterår Pulje 1 Solrød FC Greve Fodbold Solrød Idrætscenter
942414 15-10-2017 13:00 U13 Drenge 8-mands 3 (05) Efterår Pulje 5 Solrød FC FC Lejre Solrød Idrætscenter
675866 28-10-2017 11:00 U13 Drenge Øst 1 8M (05) efterår Pulje 3 Solrød FC Fremad Amager Solrød Idrætscenter
910512 28-10-2017 11:00 U16 Piger 2 (02) Efterår Pulje 2 TGB Solrød FC TGB´s anlæg
948496 28-10-2017 11:00 U13 Piger 8-mands 2 (05) Efterår Pulje 3 DMI Solrød FC DMI´s anlæg
755166 28-10-2017 11:30 U11 Drenge 1 8-mands (07) Efterår Pulje 3 Borup IF Solrød FC Borup Stadion
897975 28-10-2017 12:00 Serie 4 Pulje 7 Jersie United (2) Solrød FC Jersie-Hallen
905776 28-10-2017 12:00 U16 Drenge 1 (02) Efterår Pulje 4 Tingsted Solrød FC Tingsted stadion
922686 28-10-2017 13:00 U13 Drenge 8-mands M (05) Efterår Pulje 1 Solrød FC Ølstykke FC Solrød Idrætscenter
843839 28-10-2017 14:00 Serie 1 Pulje 2 Solrød FC Slagelse B&I Solrød Idrætscenter
948373 29-10-2017 10:00 U13 Piger 8-mands 1 (05) Efterår Pulje 1 Roskilde Pigefodbold Solrød FC Himmelev Idrætspark
909391 29-10-2017 12:30 Kvindesjællandsserien - Efterår Pulje 1 B 73 Slagelse Solrød FC Stadion Vest 2-3
165309 29-10-2017 13:00 U18 Piger 1 (00-01) Efterår Pulje 2 Solrød FC Vipperød BK Solrød Idrætscenter UHT
908694 29-10-2017 13:00 U14 Drenge 3 (04) Efterår Pulje 4 Solrød FC Havdrup GI Solrød Idrætscenter

Klubkalender

Fre 15-12-2017 kl. 15:00 - 22:00Julefrokost
Lør 16-12-2017 kl. 08:00 - 23:00Julefrokost
Lør 16-12-2017 kl. 08:00 - 23:00Julefrokost
Lør 16-12-2017 kl. 08:00 - 23:00Julefrokost
Søn 17-12-2017 kl. 08:00 - 18:00Julefrokost
Man 18-12-2017 kl. 19:30 - 21:30U16 Piger Julehygge
Tir 19-12-2017 kl. 17:00 - 19:30Afdelings arrangement
Ons 20-12-2017 kl. 16:00 - 21:00Hold arrangement
Tor 21-12-2017 kl. 18:00 - 20:30Afdelings arrangement
Fre 22-12-2017 kl. 17:00 - 01:00Afdelingsarrangement Julefrokost
Tir 26-12-2017 kl. 10:00 - 22:00Privat Arrengement
Tor 28-12-2017 kl. 16:00 - 23:59Privat arrangement
Søn 31-12-2017 kl. 13:00 - 23:45Privat arrangement
Lør 06-01-2018 kl. 12:00 - 23:30Hold arrangement
Tor 11-01-2018 kl. 19:30 - 21:30General forsamling
Tor 11-01-2018 kl. 19:30 - 21:30General forsamling
Fre 12-01-2018 kl. 17:00 - 09:45Afdelings arrangement
Man 15-01-2018 kl. 13:00 - 17:30Klubhuset Åbent
Lør 20-01-2018 kl. 17:00 - 23:59Hold arrangement
Man 22-01-2018 kl. 13:00 - 17:30Klubhuset Åbent
Man 29-01-2018 kl. 13:00 - 17:30Klubhuset Åbent
Man 05-02-2018 kl. 13:00 - 17:30Klubhuset Åbent
Man 12-02-2018 kl. 13:00 - 17:30Klubhuset Åbent
Man 19-02-2018 kl. 13:00 - 17:30Klubhuset Åbent
Man 26-02-2018 kl. 13:00 - 17:30Klubhuset Åbent
Man 05-03-2018 kl. 13:00 - 17:30Klubhuset Åbent
Lør 10-03-2018 kl. 10:00 - 14:00Hold arrangement
Man 12-03-2018 kl. 13:00 - 17:30Klubhuset Åbent