NYHED - Bestil billetter nu til VM festen 16 Juni  - Klik her  https://bit.ly/2HRLh56

Den 29-10-2017 kl. 18:08

Legedrengene :)

Billede

Kontaktpersoner for hold 1

Billede af Lone Engberg Larsen

Årgangsleder

Lone Engberg Larsen

Loneengberglarsen@gmail.com

22226560

Billede af Jimmy Laybourn

Holdleder (Hold 1)

Jimmy Laybourn

Jimmy@designbysi.dk

20872325

Billede af Patrick Skov Andersen

Overordnet Cheftræner

Patrick Skov Andersen

skov2504@gmail.com

50514181

Billede af Morten Wittus

Cheftræner

Morten Wittus

Morten.camilla@live.dk

27578292

Billede af Nikolaj Brylle

Træner

Nikolaj Brylle

Fambrylle@gmail.com

26129684

Billede af Phillip Junker

Assistent Træner

Phillip Junker

Philip.junker1@gmail.com

21724430

Billede af Emil Andersen

Assistent Træner

Emil Andersen

Emil.andersen1805@gmail.com

21124051

Billede af Simon Therkildsen

Assistent Træner

Simon Therkildsen

shtherkildsen19@gmail.com

72686879

Billede af Ulrik Møller Rosenberg

Holdleder (Hold 2)

Ulrik Møller Rosenberg

Uro@ceas.dk

27882790

Den 29-10-2017 kl. 17:53

Truppen i årgang 2004.

Billede