Dame/Pige ledelsen

Billede af Vakant

Kvinde/Pige Formand

Vakant

Billede af Carsten Grønning

Sportschef - Team Østsjælland

Carsten Grønning

gron@sport.dk

26838487

Team Østsjælland er et holdsamarbejde som Solrød FC deltager i
Team Østsjælland dækker årgangene:
Kvinde Senior
U18 Pige

Billede af Dennis Bauer

Sportschef - Solrød Pige Ungdom

Dennis Bauer

debu@almbrand.dk

40253463

Solrød FC ungdom dækker over følgende årgange:
U16 Pige
U14 Pige
U12 Pige
U10 Pige
U08 Pige

U18 Pige (00/01)

Billede af Jacob Erbo

Chef Træner

Jacob Erbo

Erbo_7@hotmail.com

26392206

Billede af Frank Brodersen

Assistent Træner

Frank Brodersen

fam.brodersen@gmail.com

40414086

Billede af Christi Andersen

Holdleder

Christi Andersen

christi-andersen@live.dk

28297319

Billede af Lotte Nielsen

Holdleder

Lotte Nielsen

Billede af Claus Vedel Nørgaard

Claus Vedel Nørgaard

claus@vnc.dk

50503969

Billede af Steen Nielsen

Målmands Træner

Steen Nielsen

sfc.steen@gmail.com

40682266

U16 Pige (02/03)

Billede af Carsten Grønning

Chef Træner

Carsten Grønning

gron@sport.dk

26838487

Billede af Jan Rossil

Træner

Jan Rossil

gorossil@gmail.com

25602209

Billede af Mie Westphal

Assistent Træner

Mie Westphal

Billede af Jan Lemming Sørensen

Holdleder/Træner

Jan Lemming Sørensen

jls@sport.dk

5614 1824

4080 9589

U14 Pige (04/05)

Billede af Claes Meldal

Træner

Claes Meldal

claes@meldal.dk

42 45 54 00

Billede af Marco De Los Reyes

Træner

Marco De Los Reyes

mdlr@dr.dk

28544903

U12 Piger (06/07)

Billede af Dennis Bauer

Træner

Dennis Bauer

debu@almbrand.dk

40253463

Billede af Michael Kjærulff

Træner

Michael Kjærulff

mk@thorkild-larsen.dk

23345081

Billede af Morten Larsen

Træner

Morten Larsen

Morten@solrodbyg.dk

20296127

2029612

Billede af Jens Fæster Sørensen

Træner

Jens Fæster Sørensen

Billede af Belinda Etbøl

Holdleder

Belinda Etbøl

cirstinaetboel@hotmail.com

31234130

U10 Piger (08/09/10)

Billede af Daniel Lillelund

Træner

Daniel Lillelund

Lillelund85@gmail.com

53373898

Billede af Frederik Engel Møller

Træner

Frederik Engel Møller

U8 Pige (10/11/12)

Billede af Dennis Bauer

Sportschef - Pige Ungdom

Dennis Bauer

debu@almbrand.dk

40253463

Billede af Vakant

Træner

Vakant

Målmandstræner piger

Billede af Steen Nielsen

Steen Nielsen

sfc.steen@gmail.com

40682266

Klubkalender